O nas

Nasze studio PROJEKT KWADRAT oferuje kompleksowe rozwiązania w ramach projektowania wnętrz. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale zapewniamy pełne wsparcie projektowe klientom na terenie całej Polski.

Projektujemy zarówno mniejsze metraże takie jak kawalerki czy poddasza, jak i te o większej powierzchni – domy, apartamenty, pomieszczenia komercyjne, użytkowe, w tym biura, sklepy. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, kładąc nacisk na funkcjonalne i ergonomiczne rozwiązania powiązane z oryginalnymi i efektownymi pomysłami. Nasza specjalność to w szczególności nowoczesne wzornictwo połączone z elementami klasycznymi, jesteśmy otwarci także na inne style, spełniając marzenia naszych klientów.

Każdy projekt powstający w naszym studiu jest wieloetapowym procesem. Początkowo zapoznajemy się ze stanem projektowanego obiektu i z wymaganiami klienta po to, aby przygotować projekt koncepcyjny przestrzeni. Opracowujemy różne warianty układów przestrzennych i aranżacji, które poparte są wizualizacją 3D dla ich pełnego zobrazowania. Kolejnym etapem jest przygotowanie projektu technicznego, który włącza szczegółowe informacje techniczne wnętrza zgodnie z wyznaczonym limitem budżetowym. W trakcie ostatniego etapu wykończenia wnętrza prowadzimy stały nadzór autorski, dbając o zgodność prac z projektem.